Bramy segmentowe

garażowe oraz przemysłowe / automatyka

Bramy segmentowe charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz doskonałą estetyką. Wypełnienie płyt stanowi pianka poliuretanowa, co zapewnia doskonałą szczelność oraz izolację termiczną. Jedną z zalet bram segmentowych jest to, że po zamontowaniu nie zmieniają się wymiary szerokości otworu. Poprzez zastosowanie systemu sprężyn brama jest idealnie wyważona i płynnie pracuje. Zastosowane zostały również najwyższej jakości systemy ryglujące zapewniające bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania.

Kolejną z ciekawych i bardzo przydatnych zalet bram segmentowych jest ich pionowe otwieranie się ku górze. Zapewnia to zaoszczędzenie miejsca przed i wewnątrz garażu, a także daje nam do dyspozycji całe światło przejazdu.

Bramy segmentowe możemy wykorzystać do każdego otworu. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę skośną czy prostokątną lub jest zakończone łukiem segmentowym bądź też półkolistym – brama segmentowa sprawdzi się w każdej sytuacji. Dlatego też sprawdzają się one przy modernizowanych budynkach.

Automatyka w bramach segmentowych

Automatyka stosowna jest do wszystkich rodzajów bram. Każdy napęd elektryczny posiada możliwość odblokowania w czasie braku prądu i przejścia na pracę ręczną. Napęd elektryczny umożliwia Państwu łatwą oraz wygodną obsługę bram.